Sülearvuti Acer TravelMate P2 TMP215-55T-TCO-547Q 15.6 IPS 120U 16GB 512SSD CZ/ SK W11P
Tootekood: NX.BJPEC.002 GTIN: 4711474342454
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.BJPEC.002 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 860.70 |
| Max. hind | 889.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-16 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib