Sülearvuti DELL DC15250 15.6" FHD 120Hz 1334U 16GB 512SSD EN W11P Black
Tootekood: DC15250_RPLU_004_P GTIN: 5397321027584
Eripakkumised
Pakkumised
743,40 € | |||
756,45 € +1,79 € | |||
806,30 € +1,90 € | |||
806,30 € +1,90 € | |||
810,63 € −0,04 € | |||
839,74 € +0,32 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DC15250_RPLU_004_P |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 743.40 |
| Max. hind | 889.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-16 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib