Sülearvuti Apple MacBook Pro 14" (2025) (M5 10-Core CPU, 10-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, INT) Silver
Tootekood: MDE44ZE GTIN: 195950490602
Eripakkumised
Pakkumised
1789,00 € | |||
1797,00 € | |||
1824,68 € | |||
1829,93 € | |||
1850,00 € | |||
1853,20 € | |||
1669,00 € | |||
1679,99 € −59,01 € | |||
1699,00 € | |||
1740,72 € | |||
1752,15 € −18,45 € | |||
1781,55 € −1,14 € | |||
1786,91 € | |||
1799,00 € | |||
1819,00 €* | |||
1819,00 €* | |||
1834,24 € | |||
1854,50 € | |||
1900,77 € | |||
1948,24 € +27,24 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDE44ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1669.00 |
| Max. hind | 1948.24 |
| Toode lisatud | 2025-10-16 |

























Ole esimene, kes toodet kommenteerib