Sülearvuti HP OmniBook 5 Flip 14-fp0051no 14 IPS 120U 16GB 512SSD EN W11
Tootekood: BV9N0EA GTIN: 199251660764
Pakkumised
817,62 € | |||
832,20 € | |||
874,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BV9N0EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 809.20 |
| Max. hind | 1009.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-20 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib