Sülearvuti HP Victus 15-fb3231nw 15.6 144hz 7445HS 16GB 512SSD RTX4050 EN W11 Black
Tootekood: C2EX9EA GTIN: 199485325477
Pakkumised
945,60 € −1,00 € | |||
890,80 € −0,65 € | |||
892,80 € | |||
919,00 € | |||
923,40 € −0,96 € | |||
943,50 € −1,00 € | |||
944,60 €* | |||
944,60 €* | |||
944,60 € +11,20 € | |||
958,17 € −1,03 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C2EX9EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 890.80 |
| Max. hind | 1229.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-20 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib