Sülearvuti HP Victus 15-fb3231nw 15.6 144hz 7445HS 16GB 512SSD RTX4050 EN W11 Black
Tootekood: C2EX9EA GTIN: 199485325477
Pakkumised
849,00 €* | |||
878,01 € −3,11 € | |||
881,30 € | |||
890,18 € −16,82 € | |||
903,86 € −3,20 € | |||
925,08 € | |||
925,97 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C2EX9EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 849.00 |
| Max. hind | 1019.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-20 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib