Sülearvuti DELL Pro 16/ | U7 265U/ 16GB/ 512GB SSD/ FgrPr & SmtCd/ FHD IR Cam & Mic/ WLAN + BT/ 16.0" FHD+/ Nord Backlit Kb/ W11Pro/3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 16/ | U7 265U/ 16GB/ 512GB SSD/ FgrPr & SmtCd/ FHD IR Cam & Mic/ WLAN + BT/ 16.0" FHD+/ Nord Backlit Kb/ W11Pro/3yrs Prosupport
Tootekood: BTO121_PC16250_EMEA_NOR GTIN: 3707815189704
Pakkumised
1234,12 € | |||
1258,90 € | |||
1262,52 € | |||
1303,90 € | |||
1352,00 € | |||
1227,30 € | |||
1258,83 € | |||
1274,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO121_PC16250_EMEA_NOR |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1227.30 |
| Max. hind | 1399.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-25 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib