Sülearvuti DELL Pro 16/ | U5 235U/ 16GB/ 512GB SSD/ FgrPr & SmtCd/ FHD IR Cam & Mic/ WLAN + BT/ 16.0" FHD+/ US Backlit Kb/ W11Pro/3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 16/ | U5 235U/ 16GB/ 512GB SSD/ FgrPr & SmtCd/ FHD IR Cam & Mic/ WLAN + BT/ 16.0" FHD+/ US Backlit Kb/ W11Pro/3yrs Prosupport
Tootekood: BTO120_PC16250_EMEA GTIN: 3707815189650
Pakkumised
1192,15 € | |||
1204,80 € +5,70 € | |||
1217,85 € | |||
1228,99 € | |||
1231,49 € | |||
1296,40 € | |||
1151,05 € | |||
1165,33 € | |||
1169,20 € +2,50 € | |||
1179,98 € | |||
1203,70 € | |||
1229,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO120_PC16250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 990.00 |
| Max. hind | 1309.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-25 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib