Sülearvuti DELL Pro 16/ | U5 235U/ 16GB/ 512GB SSD/ FgrPr & SmtCd/ FHD IR Cam & Mic/ WLAN + BT/ 16.0" FHD+/ US Backlit Kb/ W11Pro/3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 16/ | U5 235U/ 16GB/ 512GB SSD/ FgrPr & SmtCd/ FHD IR Cam & Mic/ WLAN + BT/ 16.0" FHD+/ US Backlit Kb/ W11Pro/3yrs Prosupport
Tootekood: BTO120_PC16250_EMEA GTIN: 3707815189650
Pakkumised
1103,22 € | |||
1125,70 € | |||
1128,61 € | |||
1164,48 € | |||
1166,12 € | |||
1208,90 € | |||
1217,85 € | |||
1087,30 € | |||
1118,27 € | |||
1139,50 € | |||
1229,00 € −36,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO120_PC16250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1087.30 |
| Max. hind | 1299.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-25 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib