Sülearvuti HP Victus 15, i5 16GB 512GB RTX4050
Tootekood: A198990088228 GTIN: 198990088228
Pakkumised
899,99 € | |||
816,60 € | |||
789,99 €* −79,01 € | |||
789,99 €* −79,01 € | |||
789,99 € | |||
797,50 € −1,15 € | |||
811,34 € | |||
836,13 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A198990088228 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 789.99 |
| Max. hind | 1039.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-25 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib