Sülearvuti Gigabyte Aorus Master 18 2025 18 240hz 275HX 32GB 2SSD RTX5090 EN W11 Black
Tootekood: AORUS Master 18 18" mini LED QHD 240Hz GTIN: 4719331762834
Pakkumised
5114,38 € | |||
5508,10 € | |||
4864,50 € | |||
4993,43 € | |||
5064,68 € | |||
5108,80 € | |||
5165,55 € | |||
5260,10 €* | |||
5260,10 € | |||
5260,10 €* | |||
5260,10 € +52,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AORUS Master 18 18" mini LED QHD 240Hz |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 4864.50 |
| Max. hind | 5508.10 |
| Toode lisatud | 2025-10-26 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib