Sülearvuti Gigabyte Aorus Master 18 2025 18 240hz 275HX 32GB 2SSD RTX5090 EN W11 Black
Tootekood: AORUS Master 18 18" mini LED QHD 240Hz GTIN: 4719331762834
Pakkumised
5042,39 € | |||
5136,10 € | |||
4427,58 € +2,40 € | |||
4451,65 € +5,80 € | |||
4599,59 € +2,49 € | |||
4698,58 € +2,54 € | |||
4728,31 € +2,61 € | |||
4790,00 €* | |||
4790,00 €* | |||
4790,00 € | |||
5064,68 € | |||
5108,80 € | |||
5208,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AORUS Master 18 18" mini LED QHD 240Hz |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 4427.58 |
| Max. hind | 5479.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-26 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib