Sülearvuti Lenovo V14 G4 AMN 14 FHD 7730U 16GB 512SSD NOR W11H 82YX0018MX
Tootekood: 82YX0018MX GTIN: 197530409493
Pakkumised
686,40 € | |||
609,99 € | |||
640,70 € | |||
655,07 € | |||
657,26 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82YX0018MX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 609.99 |
| Max. hind | 769.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-26 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib