Sülearvuti Asus VivoBook 15 M1502YA-BQ336W Cool Silver, 15.6" FHD IPS, Ryzen 5 7430U, 16GB, 512GB SSD, Windows 11 Home
Tootekood: 90NB0X22-M00J70 GTIN: 4711387547427
Pakkumised
566,30 € +1,29 € | |||
526,20 € +0,50 € | |||
528,71 € +1,29 € | |||
530,42 € +0,64 € | |||
564,88 € +1,30 € | |||
565,01 € −134,98 € | |||
565,01 € +0,51 € | |||
568,70 € +1,40 € | |||
569,00 €* | |||
569,00 €* | |||
569,00 € | |||
573,76 € +1,36 € | |||
613,18 € +0,52 € | |||
616,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0X22-M00J70 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 526.20 |
| Max. hind | 616.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-28 |



















Ole esimene, kes toodet kommenteerib