Sülearvuti Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey, 15.6" FHD IPS 144Hz, Core i5-13450HX, 16GB, 512GB SSD, GeForce RTX 5050 8GB (DLSS 4), No OS
Sülearvuti Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey, 15.6" FHD IPS 144Hz, Core i5-13450HX, 16GB, 512GB SSD, GeForce RTX 5050 8GB (DLSS 4), No OS
Tootekood: 83JE007SPB GTIN: 198158679770
Pakkumised
987,50 € −0,10 € | |||
986,90 € | |||
924,00 € | |||
929,60 € −0,55 € | |||
963,00 € | |||
964,98 € −0,06 € | |||
965,06 € −0,06 € | |||
986,43 € −0,56 € | |||
987,60 €* +7,70 € | |||
987,60 €* +7,70 € | |||
1000,25 € −0,07 € | |||
1052,00 € −1,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JE007SPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 924.00 |
| Max. hind | 1279.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-28 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib