Sülearvuti Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey, 15.6" FHD IPS 144Hz, Core i5-13450HX, 16GB, 512GB SSD, GeForce RTX 5050 8GB (DLSS 4), No OS
Sülearvuti Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey, 15.6" FHD IPS 144Hz, Core i5-13450HX, 16GB, 512GB SSD, GeForce RTX 5050 8GB (DLSS 4), No OS
Tootekood: 83JE007SPB GTIN: 198158679770
Pakkumised
1004,56 € +1,30 € | |||
1004,56 € +1,30 € | |||
1035,80 € | |||
1052,00 € | |||
1061,13 € +1,36 € | |||
1069,00 € | |||
1069,00 € −25,60 € | |||
1069,00 € | |||
1069,00 € | |||
1081,45 € | |||
1105,79 € | |||
1117,44 € −46,56 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JE007SPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1004.56 |
| Max. hind | 1139.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-28 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib