Sülearvuti Lenovo LOQ 15AHP10 Luna Grey, 15.6" FHD IPS 144Hz, Ryzen 5 220, 16GB, 512GB SSD, GeForce RTX 5050 8GB (DLSS 4), No OS
Sülearvuti Lenovo LOQ 15AHP10 Luna Grey, 15.6" FHD IPS 144Hz, Ryzen 5 220, 16GB, 512GB SSD, GeForce RTX 5050 8GB (DLSS 4), No OS
Tootekood: 83JG003DPB GTIN: 198158680202
Pakkumised
907,10 € | |||
915,71 € −0,19 € | |||
919,00 € −27,61 € | |||
940,00 € −7,53 € | |||
940,00 € | |||
946,34 € −0,59 € | |||
960,63 € −0,38 € | |||
967,80 € −0,60 € | |||
980,23 € −0,63 € | |||
1029,00 € −1,00 € | |||
1075,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JG003DPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 907.10 |
| Max. hind | 1259.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-28 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib