Sülearvuti Lenovo ThinkPad L14 (Gen 6) Black, 14" WUXGA IPS, Ryzen 5 PRO 215, 16GB, 512 GB Opal2 SSD, Windows 11 Pro
Tootekood: 21S80038MH GTIN: 199272395607
Pakkumised
1027,48 € | |||
1037,64 € | |||
1045,44 € | |||
1054,91 € +5,01 € | |||
1091,00 € | |||
1020,80 € | |||
1026,99 € −3,00 € | |||
1027,00 € | |||
1048,87 € | |||
1053,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21S80038MH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1020.80 |
| Max. hind | 1199.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-28 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib