Sülearvuti MSI Katana 15 HX B14WEK-060XPL Black, 15.6" QHD IPS 165Hz, Core i7-14650H, 16GB, 512GB SSD, GeForce RTX 5050 8GB (DLSS 4), No OS
Sülearvuti MSI Katana 15 HX B14WEK-060XPL Black, 15.6" QHD IPS 165Hz, Core i7-14650H, 16GB, 512GB SSD, GeForce RTX 5050 8GB (DLSS 4), No OS
Tootekood: B14WEK-060XPL GTIN: 4711377346467
Pakkumised
1175,40 € −12,90 € | |||
1192,08 € | |||
1199,00 € | |||
1199,00 € | |||
1221,69 € −1,29 € | |||
1253,70 € −1,40 € | |||
1255,10 €* −0,10 € | |||
1255,10 €* −0,10 € | |||
1256,95 € −1,43 € | |||
1278,50 € −1,37 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B14WEK-060XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1175.40 |
| Max. hind | 1359.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-28 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib