Sülearvuti MSI Katana 15 HX B14WEK-060XPL Black, 15.6" QHD IPS 165Hz, Core i7-14650H, 16GB, 512GB SSD, GeForce RTX 5050 8GB (DLSS 4), No OS
Sülearvuti MSI Katana 15 HX B14WEK-060XPL Black, 15.6" QHD IPS 165Hz, Core i7-14650H, 16GB, 512GB SSD, GeForce RTX 5050 8GB (DLSS 4), No OS
Tootekood: B14WEK-060XPL GTIN: 4711377346467
Pakkumised
1123,52 € +0,26 € | |||
1125,25 € +0,25 € | |||
1129,54 € −0,41 € | |||
1162,29 € +0,27 € | |||
1182,80 € −0,40 € | |||
1189,00 €* | |||
1189,00 €* | |||
1191,10 € +0,30 € | |||
1197,47 € +0,29 € | |||
1217,33 € +0,28 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B14WEK-060XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1123.52 |
| Max. hind | 1289.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-28 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib