Sülearvuti DELL Pro Max 18 Plus MB18250 Black, 18" WUXGA, Core Ultra 7 265HX, 32GB, 512GB SSD, RTX Pro 1000 Blackwell 8GB, Windows 11 Pro
Sülearvuti DELL Pro Max 18 Plus MB18250 Black, 18" WUXGA, Core Ultra 7 265HX, 32GB, 512GB SSD, RTX Pro 1000 Blackwell 8GB, Windows 11 Pro
Tootekood: 1022838763 GTIN: 2000001380529
Pakkumised
2883,46 € | |||
2921,44 € | |||
2927,02 € | |||
2938,11 € | |||
3007,00 € | |||
2866,15 € | |||
2907,45 € | |||
2978,20 € | |||
2979,00 €* | |||
2979,00 €* | |||
3030,56 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 1022838763 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 2866.15 |
| Max. hind | 3729.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-28 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib