Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad T14 G2 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro USED Used
Tootekood: ThinkPadT14G2i5-1145G716G256SSD14FHD GTIN: 5901443354925
Pakkumised
354,65 € | |||
354,65 € | |||
382,40 € +0,02 € | |||
382,90 € | |||
391,57 € | |||
392,53 € +0,06 € | |||
392,53 € +0,06 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | ThinkPadT14G2i5-1145G716G256SSD14FHD |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 354.65 |
| Max. hind | 392.53 |
| Toode lisatud | 2025-10-29 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib