Sülearvuti Asus TUF Gaming A16 FA608UP-R7165W Ryzen 7 260 16.0" FHD+ 165Hz IPS-level 300nits AG 16GB DDR5 5600 SSD512 GeForce RTX 5070 8GB WLAN+BT LAN Cam1080p 90WHrs Win11 Jaeger Grey
Sülearvuti Asus TUF Gaming A16 FA608UP-R7165W Ryzen 7 260 16.0" FHD+ 165Hz IPS-level 300nits AG 16GB DDR5 5600 SSD512 GeForce RTX 5070 8GB WLAN+BT LAN Cam1080p 90WHrs Win11 Jaeger Grey
Tootekood: FA608UP-R7165W GTIN: 4711636101127
Pakkumised
1717,20 € | |||
1600,79 € | |||
1619,35 € | |||
1627,83 € | |||
1654,49 € +0,59 € | |||
1672,66 € −0,11 € | |||
1673,00 € | |||
1693,84 € −0,12 € | |||
1699,00 €* | |||
1699,00 €* | |||
1699,41 € | |||
1713,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FA608UP-R7165W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1600.79 |
| Max. hind | 2159.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-29 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib