Sülearvuti Asus TUF Gaming F16 FX608JPR-I7161W i7 14650HX 16.0" FHD+ 165Hz IPS-level 300nits AG 16GB DDR5 5600 SSD1TB GeForce RTX 5070 8GB WLAN+BT LAN Cam1080p 90WHrs Win11 Jaeger Grey
Sülearvuti Asus TUF Gaming F16 FX608JPR-I7161W i7 14650HX 16.0" FHD+ 165Hz IPS-level 300nits AG 16GB DDR5 5600 SSD1TB GeForce RTX 5070 8GB WLAN+BT LAN Cam1080p 90WHrs Win11 Jaeger Grey
Tootekood: FX608JPR-I7161W GTIN: 4711636101141
Pakkumised
1560,30 € +14,60 € | |||
1436,60 € +0,35 € | |||
1447,18 € +0,34 € | |||
1448,21 € −0,51 € | |||
1480,73 € +0,34 € | |||
1510,00 € −0,60 € | |||
1510,72 € +0,35 € | |||
1514,19 € +0,36 € | |||
1526,70 €* +1,00 € | |||
1526,70 €* +1,00 € | |||
1527,10 € +0,40 € | |||
1565,88 € | |||
1644,67 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FX608JPR-I7161W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1436.60 |
| Max. hind | 1929.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-29 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib