Sülearvuti Asus TUF Gaming F16 mängul sülearvuti (FX608JH-RV026W), Windows 11
Tootekood: FX608JH-RV026W GTIN: 4711636015622
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FX608JH-RV026W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 933.70 |
| Max. hind | 1159.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-29 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib