Sülearvuti HP EliteBook 6 G1a Ryzen AI 5 340 14.0"WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 5600 SSD512 5MP+IR Radeon 840M W11Pro Pike Silver aluminium 3Y OnSite
Sülearvuti HP EliteBook 6 G1a Ryzen AI 5 340 14.0"WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 5600 SSD512 5MP+IR Radeon 840M W11Pro Pike Silver aluminium 3Y OnSite
Tootekood: C51G8ET GTIN: 199485776248
Pakkumised
1259,90 € +2,75 € | |||
1340,79 € | |||
1346,49 € +3,00 € | |||
1375,32 € | |||
1407,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51G8ET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1259.90 |
| Max. hind | 1407.90 |
| Toode lisatud | 2025-10-29 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib