Sülearvuti HP sülearvuti 17-cn3014no 17,3 tolli, hõbedane (CF9U0EA)
Tootekood: CF9U0EA#UUW GTIN: 199642886100
Pakkumised
475,50 € | |||
512,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CF9U0EA#UUW |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 469.30 |
| Max. hind | 579.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-29 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib