Sülearvuti Lenovo LOQ 15AHP10 Ryzen 5 220 15.6" FHD IPS 300nits 144Hz AG 32GB DDR5 5600 SSD512 GeForce RTX 5050 8GB 60Wh NoOS Luna Grey
Sülearvuti Lenovo LOQ 15AHP10 Ryzen 5 220 15.6" FHD IPS 300nits 144Hz AG 32GB DDR5 5600 SSD512 GeForce RTX 5050 8GB 60Wh NoOS Luna Grey
Tootekood: 83JG003CPB GTIN: 198158680196
Pakkumised
1155,80 € +1,00 € | |||
1056,00 € −0,95 € | |||
1073,47 € +3,60 € | |||
1105,17 € +0,87 € | |||
1119,30 € +3,80 € | |||
1129,90 €* −1,00 € | |||
1129,90 €* −1,00 € | |||
1130,80 € +0,90 € | |||
1132,78 € +3,60 € | |||
1150,81 € +0,93 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JG003CPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1056.00 |
| Max. hind | 1429.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-29 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib