Sülearvuti Lenovo Legion 5 15AKP10 Ryzen AI 7 350 15.1" WQXGA OLED 500nits Glossy 165Hz 32GB DDR5 5600 SSD512 GeForce RTX 5070 8GB 80Wh NoOS Eclipse Black
Sülearvuti Lenovo Legion 5 15AKP10 Ryzen AI 7 350 15.1" WQXGA OLED 500nits Glossy 165Hz 32GB DDR5 5600 SSD512 GeForce RTX 5070 8GB 80Wh NoOS Eclipse Black
Tootekood: 83F1001TPB GTIN: 198158681551
Pakkumised
1756,50 € | |||
1656,50 € −0,10 € | |||
1665,18 € | |||
1695,01 € | |||
1696,00 € | |||
1720,07 € −0,12 € | |||
1732,39 € −0,13 € | |||
1738,41 € | |||
1753,20 € | |||
1753,30 €* | |||
1753,30 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83F1001TPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1656.50 |
| Max. hind | 2209.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-29 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib