Sülearvuti Lenovo Legion 5 15AKP10 Ryzen AI 7 350 15.1" WQXGA OLED 500nits Glossy 165Hz 32GB DDR5 5600 SSD512 GeForce RTX 5070 8GB 80Wh NoOS Eclipse Black
Sülearvuti Lenovo Legion 5 15AKP10 Ryzen AI 7 350 15.1" WQXGA OLED 500nits Glossy 165Hz 32GB DDR5 5600 SSD512 GeForce RTX 5070 8GB 80Wh NoOS Eclipse Black
Tootekood: 83F1001TPB GTIN: 198158681551
Pakkumised
1897,10 € +17,81 € | |||
1747,95 € +0,40 € | |||
1748,77 € | |||
1762,04 € −0,63 € | |||
1794,33 € +0,41 € | |||
1796,00 € | |||
1835,14 € +0,42 € | |||
1842,32 € +0,44 € | |||
1857,50 €* +1,10 € | |||
1857,50 €* +1,10 € | |||
1857,90 € +0,40 € | |||
1869,18 € | |||
1873,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83F1001TPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1747.95 |
| Max. hind | 2339.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-29 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib