Sülearvuti MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL Intel Core 5 210H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Free DOS Black
Sülearvuti MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL Intel Core 5 210H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Free DOS Black
Tootekood: B2RWEKG-044XPL GTIN: 4711377365796
Eripakkumised
Pakkumised
898,00 €* | |||
898,00 €* | |||
912,18 € +0,71 € | |||
912,18 € +0,71 € | |||
913,70 € +0,75 € | |||
963,39 € +0,74 € | |||
978,00 € −351,00 € | |||
993,70 € −0,51 € | |||
999,58 € +1,04 € | |||
1032,73 € −0,51 € | |||
1054,50 € | |||
1075,60 € −0,56 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B2RWEKG-044XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 898.00 |
| Max. hind | 1369.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-29 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib