Sülearvuti DELL Pro 14 | Essential PV14250/ C5-120U/ 16GB/ 512GB SSD/ 14.0"FHD+/ WLAN + BT/ US Kb/ W11 Pro/ 3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 14 | Essential PV14250/ C5-120U/ 16GB/ 512GB SSD/ 14.0"FHD+/ WLAN + BT/ US Kb/ W11 Pro/ 3yrs Prosupport
Tootekood: PV14250_RPLR_002 GTIN: 3707815199482
Eripakkumised
Pakkumised
813,68 € | |||
832,40 € | |||
834,90 € | |||
869,38 € | |||
879,36 € −36,64 € | |||
803,95 € | |||
825,00 € | |||
830,60 € | |||
831,65 € | |||
848,50 € | |||
861,90 € | |||
861,90 € | |||
893,57 € | |||
893,68 € | |||
941,20 € −1,47 € | |||
942,44 € −1,47 € | |||
942,55 € −1,47 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV14250_RPLR_002 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 803.95 |
| Max. hind | 942.55 |
| Toode lisatud | 2025-11-10 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib