Sülearvuti DELL Pro 15 | Essential PV15255/ AMD Ryzen 3 7320U/ 8GB/ 512GB SSD/ 15.6" FHD/ WLAN + BT/ Kb/ W11 Home/ 3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 15 | Essential PV15255/ AMD Ryzen 3 7320U/ 8GB/ 512GB SSD/ 15.6" FHD/ WLAN + BT/ Kb/ W11 Home/ 3yrs Prosupport
Tootekood: PV15255_MDO_851_HOM GTIN: 3707815199642
Eripakkumised
Pakkumised
512,23 € | |||
524,01 € | |||
526,50 € | |||
549,13 € | |||
508,40 € | |||
523,00 € | |||
531,09 € | |||
536,70 € | |||
564,30 € −29,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV15255_MDO_851_HOM |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 508.40 |
| Max. hind | 579.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-13 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib