Sülearvuti DELL Pro 14 | Essential PV14250/ Core 7 -150U/ 16GB/ 512GB SSD/ 14.0"FHD+/ WLAN + BT/ US Kb/ W11 Pro / 3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 14 | Essential PV14250/ Core 7 -150U/ 16GB/ 512GB SSD/ 14.0"FHD+/ WLAN + BT/ US Kb/ W11 Pro / 3yrs Prosupport
Tootekood: PV14250_RPLR_008 GTIN: 3707815199505
Pakkumised
812,25 € −108,39 € | |||
855,94 € | |||
875,64 € | |||
1024,10 € −3,00 € | |||
787,40 € −105,10 € | |||
962,18 € +1,02 € | |||
965,53 € | |||
990,15 € +108,90 € | |||
1012,65 € −3,00 € | |||
1023,95 € +1,30 € | |||
1078,89 € +1,13 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV14250_RPLR_008 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 777.10 |
| Max. hind | 1089.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-13 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib