Sülearvuti DELL Pro 15 | Essential PV15255/ AMD Ryzen 5 7520U/ 8GB/ 512GB SSD/ 15.6" FHD/ WLAN + BT/ US Kb/ W11 Home/ 3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 15 | Essential PV15255/ AMD Ryzen 5 7520U/ 8GB/ 512GB SSD/ 15.6" FHD/ WLAN + BT/ US Kb/ W11 Home/ 3yrs Prosupport
Tootekood: PV15255_MDO_850_HOM GTIN: 3707815199604
Pakkumised
601,82 € | |||
615,20 € | |||
615,67 € | |||
644,30 € | |||
657,40 € −34,60 € | |||
595,75 € | |||
611,00 € | |||
630,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV15255_MDO_850_HOM |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 595.75 |
| Max. hind | 679.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-13 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib