Sülearvuti DELL Pro 15 | Essential PV15255/ AMD Ryzen 5 7520U/ 8GB/ 512GB SSD/ 15.6" FHD/ WLAN + BT/ US Kb/ W11 Pro/ 3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 15 | Essential PV15255/ AMD Ryzen 5 7520U/ 8GB/ 512GB SSD/ 15.6" FHD/ WLAN + BT/ US Kb/ W11 Pro/ 3yrs Prosupport
Tootekood: PV15255_MDO_850 GTIN: 3707815199598
Eripakkumised
Pakkumised
638,18 € | |||
655,30 € | |||
682,93 € | |||
554,46 € | |||
559,90 € −1,00 € | |||
561,77 € −1,09 € | |||
566,17 € | |||
584,68 € −38,32 € | |||
589,55 € −0,91 € | |||
648,00 € | |||
656,22 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV15255_MDO_850 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 543.00 |
| Max. hind | 719.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-13 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib