Sülearvuti Lenovo ThinkPad T14 | Gen 6 Copilot+ Ryzen™ AI 5 PRO 340 256GB SSD 16GB 14" WUXGA (1920x1200) IPS WIN11 Pro GREY Baclkit Keyboard FP Reader 1YW
Sülearvuti Lenovo ThinkPad T14 | Gen 6 Copilot+ Ryzen™ AI 5 PRO 340 256GB SSD 16GB 14" WUXGA (1920x1200) IPS WIN11 Pro GREY Baclkit Keyboard FP Reader 1YW
Tootekood: 21QJ00CRUS GTIN: 198158520454
Pakkumised
1323,63 € | |||
1350,10 € | |||
1354,08 € | |||
1385,08 € | |||
1393,89 € −43,11 € | |||
1316,35 € | |||
1367,10 € | |||
1425,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QJ00CRUS |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1316.35 |
| Max. hind | 1499.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-17 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib