Sülearvuti Apple MacBook Pro 14" (2025) (M5 10-Core CPU, 10-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, DE) Silver
Tootekood: MDE44D GTIN: 195950490268
Eripakkumised
Pakkumised
1600,15 € −41,05 € | |||
1649,40 € | |||
1702,57 € | |||
1705,90 € | |||
1735,19 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDE44D |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1600.15 |
| Max. hind | 1735.19 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib