Sülearvuti Lenovo LOQ 3 83JG000RGE - 15" FHD, Ryzen 5 240, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5050, Windows 11 Home DE Keyboard
Sülearvuti Lenovo LOQ 3 83JG000RGE - 15" FHD, Ryzen 5 240, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5050, Windows 11 Home DE Keyboard
Tootekood: 83JG000RGE GTIN: 198156787989
Pakkumised
1087,65 € +6,70 € | |||
1183,64 € +16,02 € | |||
1187,10 € +13,43 € | |||
1265,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JG000RGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1087.65 |
| Max. hind | 1265.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-18 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib