Sülearvuti Lenovo ThinkPad T16 G2 16 FHD+ IPS i5-1335U 16GB 256SSD NOR W11Pro 21HH009AMX
Tootekood: 21HH009AMX GTIN: 198156597793
Pakkumised
1349,31 € | |||
1361,00 € | |||
1369,12 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21HH009AMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1349.31 |
| Max. hind | 1419.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib