Sülearvuti Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL117 Ryzen 7 7445HS 16.0"FHD+ 144Hz Value IPS-level AG 16GB DDR5 5600 SSD512 WLAN+BT LAN GeForce RTX 4050 6GB Cam720p 56WHrs NoOS Mecha Gray
Sülearvuti Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL117 Ryzen 7 7445HS 16.0"FHD+ 144Hz Value IPS-level AG 16GB DDR5 5600 SSD512 WLAN+BT LAN GeForce RTX 4050 6GB Cam720p 56WHrs NoOS Mecha Gray
Tootekood: FA607NUG-RL117 GTIN: 4711636236645
Eripakkumised
Pakkumised
797,15 € | |||
809,00 €* −10,00 € | |||
809,00 €* −10,00 € | |||
837,56 € −1,32 € | |||
840,78 € −1,91 € | |||
879,00 € −6,00 € | |||
880,75 € | |||
891,85 € −1,40 € | |||
917,10 € −93,90 € | |||
950,22 € −44,53 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FA607NUG-RL117 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 797.15 |
| Max. hind | 950.22 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib