Sülearvuti DELL DC16251 Intel Core 5 120U Sülearvuti 40,6 cm (16") Full HD+ 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Ubuntu Linux UK rahvusvaheline Sinine
Sülearvuti DELL DC16251 Intel Core 5 120U Sülearvuti 40,6 cm (16") Full HD+ 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Ubuntu Linux UK rahvusvaheline Sinine
Tootekood: DC16251_RPLU-R_004_UBU GTIN: 2000001387795
Pakkumised
729,89 € | |||
739,50 € | |||
745,60 € | |||
759,44 € | |||
791,00 € +23,73 € | |||
726,60 € | |||
745,60 € −36,40 € | |||
755,56 € | |||
761,10 € | |||
944,81 € −3,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DC16251_RPLU-R_004_UBU |
| Operatsioonisüsteem | Linux |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 726.60 |
| Max. hind | 944.81 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib