Sülearvuti DELL DC16251 Intel Core 7 150U Sülearvuti 40,6 cm (16") Full HD+ 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Ubuntu Linux Sinine
Sülearvuti DELL DC16251 Intel Core 7 150U Sülearvuti 40,6 cm (16") Full HD+ 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Ubuntu Linux Sinine
Tootekood: DC16251_RPLU-R_005_UBU GTIN: 2000001380192
Pakkumised
825,69 € | |||
836,57 € | |||
843,10 € | |||
858,39 € | |||
892,00 € +26,76 € | |||
821,95 € | |||
843,10 € | |||
851,29 € | |||
860,90 € | |||
1002,65 € −3,71 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DC16251_RPLU-R_005_UBU |
| Operatsioonisüsteem | Linux |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 821.95 |
| Max. hind | 1039.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib