Sülearvuti HP EliteBook 6 G1i Ultra 5 225U 14.0"WUXGA IPS 400nits Eye Ease AG 24GB DDR5 5600 SSD512 Arc Cam 5Mpx 56Wh W11Pro Pike silver aluminium 3Y OnSite
Sülearvuti HP EliteBook 6 G1i Ultra 5 225U 14.0"WUXGA IPS 400nits Eye Ease AG 24GB DDR5 5600 SSD512 Arc Cam 5Mpx 56Wh W11Pro Pike silver aluminium 3Y OnSite
Tootekood: C51GFET GTIN: 199485776163
Pakkumised
1240,00 € +2,70 € | |||
1295,23 € | |||
1319,00 €* | |||
1319,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51GFET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1240.00 |
| Max. hind | 1359.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib