Sülearvuti HP OmniBook 5 16-af1220nw Ultra 5 225U 16.0" 2K IPS 300nits AG 16GB LPDDR5x 7467 SSD512 Arc Cam1080p 59Wh Win11 Aluminium Ice Silver 2Y
Sülearvuti HP OmniBook 5 16-af1220nw Ultra 5 225U 16.0" 2K IPS 300nits AG 16GB LPDDR5x 7467 SSD512 Arc Cam1080p 59Wh Win11 Aluminium Ice Silver 2Y
Tootekood: C1LU6EA GTIN: 199485080611
Pakkumised
666,60 € −1,58 € | |||
672,25 € −1,60 € | |||
705,60 € | |||
710,93 € | |||
732,53 € −0,42 € | |||
737,30 € +6,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C1LU6EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 666.60 |
| Max. hind | 739.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib