Sülearvuti HP ProBook 4 G1ah Ryzen 5 220 16.0"WUXGA IPS 300nits AG 24GB DDR5 5600 SSD512 Radeon 740M Cam1080p 56Wh W11Pro Pike silver 3Y OnSite
Sülearvuti HP ProBook 4 G1ah Ryzen 5 220 16.0"WUXGA IPS 300nits AG 24GB DDR5 5600 SSD512 Radeon 740M Cam1080p 56Wh W11Pro Pike silver 3Y OnSite
Tootekood: C51G1ET GTIN: 199485775814
Pakkumised
953,80 € +2,05 € | |||
998,27 € | |||
1009,00 €* | |||
1009,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51G1ET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Veebikaamera | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 953.80 |
| Max. hind | 1082.80 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib