Sülearvuti HP Laptop OmniBook 5 16 OLED i5-1334U 16GB 512GB W11H
Tootekood: C22MZEA#B1R GTIN: 1994852119616
Pakkumised
710,90 € | |||
737,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C22MZEA#B1R |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| HDMI | Jah |
| Min. hind | 710.90 |
| Max. hind | 1089.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib