Sülearvuti Lenovo LOQ 15ARP9 AMD Ryzen™ 5 7235HS Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4050 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
Sülearvuti Lenovo LOQ 15ARP9 AMD Ryzen™ 5 7235HS Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4050 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
Tootekood: 83JC00N7PB GTIN: 199272526575
Pakkumised
799,50 € | |||
752,95 € −0,45 € | |||
778,00 € | |||
781,08 € | |||
787,24 € −0,05 € | |||
802,90 €* | |||
802,90 € | |||
802,90 €* | |||
808,23 € +11,90 € | |||
809,43 € | |||
856,00 € | |||
999,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JC00N7PB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 752.95 |
| Max. hind | 1039.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib