Sülearvuti Lenovo LOQ 15ARP9 AMD Ryzen™ 5 7235HS Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4050 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
Sülearvuti Lenovo LOQ 15ARP9 AMD Ryzen™ 5 7235HS Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4050 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
Tootekood: 83JC00N7PB GTIN: 199272526575
Pakkumised
799,00 €* | |||
799,00 €* | |||
862,30 € | |||
862,70 € +70,05 € | |||
864,12 € | |||
911,89 € | |||
917,93 € | |||
928,00 € | |||
977,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JC00N7PB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 799.00 |
| Max. hind | 977.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib