Sülearvuti Lenovo LOQ 15ARP9 AMD Ryzen™ 5 7235HS Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4050 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
Sülearvuti Lenovo LOQ 15ARP9 AMD Ryzen™ 5 7235HS Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4050 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
Tootekood: 83JC00N6PB GTIN: 199272526568
Pakkumised
977,00 € | |||
993,50 € | |||
849,99 €* | |||
849,99 €* | |||
849,99 € | |||
849,99 € | |||
857,05 € | |||
917,80 € −1,10 € | |||
920,30 € | |||
933,17 € | |||
951,40 € | |||
999,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JC00N6PB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 849.99 |
| Max. hind | 1039.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-20 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib